tel.: +48 505 99 10 25
pn.- pt. 8.00 - 20.00

Lekarze

Małgorzata Sabuda

lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej gdzie odbyła staż podyplomowy m.in. na Katedrze Chirurgii, Protetyki i Pedodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym „Stomatologia Niedzialkowskiego".

Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in. poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metodą eliminacji stresu u małych pacjentów.


W Stomatologii Niedzialkowskiego zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży. Realizuje się również w zaawansowanych odbudowach protetycznych,  a także pokrewnej stomatologii estetycznej. 

Barbara Vrabetz

lekarz stomatolog

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów.

Za cel zawodowy stawia sobie ciągłe udoskonalanie technik zabiegowych w połaczeniu z redukcją stresu i maksymalnym komfortem pacjenta.

Stale podnosi swoje kwalifikacje ,uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach,warsztatach i kursach.

Uwielbia zwierzęta ,podróże i dobrą kuchnię. 

Dyplomy i certyfikaty

Alicja Klimek

lekarz stomatolog

Ukończyła studia i staż podyplomowy na kierunku lekarsko - dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów uczestniczyła w kołach naukowych z zakresu ortodoncji, stomatologii zachowawczej oraz chirurgii szczękowo - twarzowej prowadząc badania kliniczne i tworząc publikacje naukowe. Odbyła trzymiesięczną praktykę wakacyjną w klinice stomatologicznej w miejscowości Marbella w Hiszpanii.
 

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym oraz rekonstrukcjami kompozytowymi. Pasjonatka estetyki kompozytowej. Często i z zaangażowaniem uczestniczy w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem kanałowym oraz pracą w powiększeniu. Członek PTE.

Paulina Rygałło

Lekarz Stomatolog

Maciej Błoński

Chirurgia

Ukończył Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej  w 2005 roku. Staż podyplomowy odbył w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce. Lekarsko - Dentystyczny Egzamin Państwowy zdał w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju. Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Szczękowo - Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Chirurgia szczękowo - twarzowa okazała się jego pasją. Od prawie dekady nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Pragnąc rozwijać się zawodowo od 2009 roku zajmuję się również implantologią i implantoprotetyką. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. W swojej pracy stara się przede wszystkim rozumieć pacjenta, jego potrzeby, oczekiwania a także obawy.

W naszej klinice zajmuje się pacjentami chirurgicznymi i implantologicznymi gwarantując pacjentom najwyższą jakość uslug.

Dyplomy i certyfikaty

Rafał Werszner

Ortodoncja

Ukończył studia na Śląskim Akademii Medycznej

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją ,zarówno wsród dzieci jak i dorosłych.

Stosuje nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów.

 

Dyplomy i certyfikaty

Aleksandra Ziaja

Logopeda

Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych Logopedii i Medialnej Emisji Głosu.

W naszej klinice zajmuje się min. diagnozą i terapią zaburzeń miofunkcyjnych, wad wymowy, korektą nieprawidłowego sposobu połykania oraz pozycji spoczynku języka, które mają istotny wpływ na leczenie ortodontyczne. 

Ponadto Pani Aleksandra zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną noworodków, niemowląt i dzieci z zaburzeniem ssania, karmienia. 

Pracuje z pacjentami z dziecięcą apraksją mowy, opóźnionym rozwojem mowy, afazją motoryczną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD)

Dyplomy i certyfikaty

Higienistki

Anna Klęczar

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dyplomy i certyfikaty

Anna Makowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dyplom higienistki stomatologicznej odebrała w 2015 roku. Od tego czasu uczestniczy w licznych kursach podnoszących kwalifikacje. Czynnie bierze udział w leczeniu ortodontycznym oraz asystuje w zabiegach stomatologii zachowawczej. Wykonuje swój zawód sumiennie i z wielkim zaangażowaniem. Z pasją przywraca pacjentom piękny i zdrowy uśmiech poprzez zabiegi profilaktyczne i higienizacyjne a także wybielanie zębów.

Dyplomy i certyfikaty

Ewa Bonk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Asystentki

Anna Soból

Asystentka

Absolwentka szkoły dla asystentek stomatologicznych.

W" Stomatologia Niedziałkowskiego" asystuje głównie podczas leczenia zachowawczego ,endodontycznego oraz podczas leczenia małych pacjentów.

Uwielbia dobrą muzykę ,w wolnych chwilach chętnie sięga po gitarę .

Kocha zwięrzęta w szczególności koty.  

Dyplomy i certyfikaty

Recepcjonistki

Anna Długosz

Recepcja

W pracy ceni sobie ład, porządek i doskonałą organizację. Dba by recepcja funkcjonowała w perfekcyjny sposób. Jest zorientowana na potrzeby pacjentów i chętnie odpowiada na wszelkie nurtujące ich pytania. Prywatnie mama dwójki wspaniałych chłopaków.

Agata Wojtczak

Recepcja