tel.: +48 505 99 10 25
pn.- pt. 8.00 - 20.00

Stomatologia sprawia, że każda osoba może pochwalić się pięknym, zadbanym uśmiechem. Odpowiedni kształt oraz kolor zębów jest uwarunkowany panującymi trendami oraz przekonaniami, co jest postrzegane jako piękne oraz atrakcyjne. Czasem wystarczy dokonać bardzo niewielkiej zmiany, chociażby poprawić kształt, albo odrobinę ulepszyć koloryt, żeby pacjent mógł czuć się zdecydowanie pewniej, a zmiana zarówno w wyglądzie, jak i zachowaniu będzie dostrzeżona przez wszystkich. Klinika uśmiechu zajmuje się stomatologią estetyczną już od wielu lat, a cel przyświecający dentystom oraz asystentkom to spełnianie oczekiwań odnośnie idealnego stanu uzębienia.

 

Stomatologia estetyczna to wszystkie zabiegi mające na celu stworzenie, albo przywrócenie pożądanego uśmiechu, który będzie robił wrażenie. Klinika uśmiechu nie myśli jednak tylko i wyłącznie o walorach estetycznych, gdyż najważniejsze jest upewnienie się, że stan całego uzębienia jest bez zarzutu. W trakcie pracy nad idealnym uśmiechem korzysta się z wielu dziedzin stomatologii, a więc niezbędna może okazać się pomoc chirurgów w trakcie zakładania implantów zębowych, które w następnej kolejności staną się podporą dla odbudowy stałej, która uzupełni luki w uzębieniu. Stomatologia estetyczna to oczywiście odpowiednio przeszkoleni dentyści oraz asystentki, które oprócz leczenia zębów oraz endodoncji, wykonują również zabiegi związane z usuwaniem kamienia,piaskowaniem oraz  wybielaniem zębów . Zdrowie zawsze idzie w parze z estetyką, stąd klinika uśmiechu jest najlepszym miejsce, gdzie można się wybrać, pragnąc uzyskać promienny, a jednocześnie zdrowy uśmiech.

 

Dlaczego właśnie klinika uśmiechu?" Stomatologia Niedziałkowskiego "

 

Uśmiech jest wizytówką człowieka, dlatego nie należy marnować czasu oraz energii na zamartwianie się stanem własnego uzębienia. Kompleksy mogą na zawsze odejść w zapomnienie za sprawą właściwych działań, które umożliwia stomatologia estetyczna. Klinika uśmiechu oferuje indywidualne podejście do potrzeb oraz problemów wszystkich pacjentów. Wykonanie jakichkolwiek czynności bądź zabiegów jest poprzedzone wywiadem, gdzie specjalista zadaje dokładne pytania, aby miał on możliwość na zrozumienie pacjenta, czyli jego pragnień odnośnie nowego uśmiechu. Wizyta jest jednoznaczna z dokonaniem wszelkich starań umożliwiających odczuwanie komfortu przez pacjenta, do czego przyczynia się cały zespół działający w klinice.  

 

Miły oraz uczynny personel to nie wszystko, bardzo ważne są umiejętności dentystów oraz asystentek i chirurgów, którzy wykonują konieczne zabiegi. Wieloletnie doświadczenie to nie jedyna cecha rozpoznawcza, ale można zauważyć również u nich chęć bezustannego podnoszenia kwalifikacji, dzięki czemu oferują oni swoim pacjentom najlepsze oraz możliwie bezbolesne usługi. Fantastyczny zespół jest związany ze sprzętem, materiałami oraz technikami posiadającymi najwyższą jakość.

 

Dzięki mieszanemu zespołowi, pacjent nie musi udawać do kilku gabinetów, gdyż wszystkie przyrządy oraz specjaliści dostępni są na miejscu, gotowi pomóc w walce o idealny uśmiech.

 

Stomatologia estetyczna ma ściśle wyznaczone zadanie, czyli spełnianie marzeń oraz pragnień dotyczących uzębienia. Aby móc osiągnąć pożądany stan, niezbędne może być wykonanie całego szeregu zabiegów oraz leczenia, a w tym celu skorzystać należy z pomocy wielu specjalistów, jednakże nie istnieje zadanie, którego nie podjęłaby się klinika uśmiechu. Począwszy od wszczepiania implantów oraz protez stałych w miejsca, gdzie zęby naturalne zostały usunięte, poprzez leczenie endodontyczne, aż do standardowego plombowania. Stomatologia estetyczna to również wybielanie zębów, usuwanie kamienia, formowanie zębów i inne zabiegi, które umożliwią pełne zadowolenie pacjenta.

 

Klinika uśmiechu jest jednak zdania, że właściwa atmosfera oraz przyjemna rozmowa to najlepszy pomysł na rozpoczęcie współpracy, a więc konsultacja z przyjaznym specjalistą to dobry początek na drodze do uzyskania idealnego uśmiechu.