tel.: +48 505 99 10 25
pn.- pt. 8.00 - 20.00

Lekarze

Małgorzata Sabuda

lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej gdzie odbyła staż podyplomowy m.in. na Katedrze Chirurgii, Protetyki i Pedodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym „Stomatologia Niedzialkowskiego".

Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in. poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metodą eliminacji stresu u małych pacjentów.


W Stomatologii Niedzialkowskiego zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży. Realizuje się również w zaawansowanych odbudowach protetycznych,  a także pokrewnej stomatologii estetycznej. 

Barbara Vrabetz

Dyplomy i certyfikaty

Alicja Klimek

lekarz stomatolog

Ukończyła studia i staż podyplomowy na kierunku lekarsko - dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów uczestniczyła w kołach naukowych z zakresu ortodoncji, stomatologii zachowawczej oraz chirurgii szczękowo - twarzowej prowadząc badania kliniczne i tworząc publikacje naukowe. Odbyła trzymiesięczną praktykę wakacyjną w klinice stomatologicznej w miejscowości Marbella w Hiszpanii.
 

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym oraz rekonstrukcjami kompozytowymi. Pasjonatka estetyki kompozytowej. Często i z zaangażowaniem uczestniczy w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem kanałowym oraz pracą w powiększeniu. Członek PTE.

Maciej Błoński

Chirurg

Ukończył Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej  w 2005 roku. Staż podyplomowy odbył w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce. Lekarsko - Dentystyczny Egzamin Państwowy zdał w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju. Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Szczękowo - Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Chirurgia szczękowo - twarzowa okazała się jego pasją. Od prawie dekady nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Pragnąc rozwijać się zawodowo od 2009 roku zajmuję się również implantologią i implantoprotetyką. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. W swojej pracy stara się przede wszystkim rozumieć pacjenta, jego potrzeby, oczekiwania a także obawy.

W naszej klinice zajmuje się pacjentami chirurgicznymi i implantologicznymi gwarantując pacjentom najwyższą jakość uslug.

Dyplomy i certyfikaty

Angelika Kiwak

Dyplomy i certyfikaty

Kacper Goleń

Rafał Werszner

Lekarz Ortodonta

Dyplomy i certyfikaty

Higienistki

Julia Ślązok

Dypl. hig. stom. Julia Ślązok

Ukończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych w 2014 roku. Chcąc pogłębić swoją wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności rozpoczęła szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna, i ukończyła ją z bardzo wysokim wynikiem w 2016 roku. W naszym gabinecie asystuje głównie przy endodoncji mikroskopowej oraz chirurgii. Wykonuje również zabiegi profilaktyczne, higienizacje i wybielanie zębów. Niezwykle oddana swojej pracy. Stale podnosi swoje umiejętności uczęszczając na kursy i szkolenia.

Dyplomy i certyfikaty

Anna Klamińska

Dypl. hig. stom. Anna Klamińska

Dyplom higienistki stomatologicznej odebrała w 2015 roku. Od tego czasu uczestniczy w licznych kursach podnoszących kwalifikacje. Czynnie bierze udział w leczeniu ortodontycznym oraz asystuje w zabiegach stomatologii zachowawczej. Wykonuje swój zawód sumiennie i z wielkim zaangażowaniem. Z pasją przywraca pacjentom piękny i zdrowy uśmiech poprzez zabiegi profilaktyczne i higienizacyjne a także wybielanie zębów.

Dyplomy i certyfikaty

Asystentki

Anna Soból

Recepcjonistki

Patrycja Gocyk

Anna Długosz

Romana Drozdol